SERWIS DO KAWY “KAJTEK”, Polska, Pruszków, lata 60. XX w.

1,062.00

Proj. Zofia Galińska, 1961

Porcelit barwiony w masie, złocenie naszkliwne, w składzie: dzbanek (wys. 18 cm). mlecznik (11 cm), cukiernica 97 cm), 6 filiżanek (wys. 5 cm), ze spodkami (11 cm)

Sygnowany zielonym drukiem: 179 / znak wytwórni / Pruszków / Made in Poland

Stan: jeden spodek ze szczerbką