TALERZ Z PEJZAŻEM, poł. XX w.
MALARZ ROSYJSKI
Biała ceramika, farby ceramiczne; śr. 31 cm
Sygnowany l.d. i na spodzie, nieczytelnie
Description

Base price 3450,00 zł