Kufel z barokową monetą
Dania, 1. poł. XX w.
Description Srebro pr. 826, szkło; wys. 16,6 cm; poj. 0,4 L.
Puncowany: J. HOL [...] - punca niedobita | w okręgu S | w prostokącie 826   W pokrywie moneta duńska o wartości 4 marek z roku 1693. Na brzuścu monogram KG.

Base price 2070,00 zł