Polska, l. 80-te XX w.
ZESTAW PORCELANY

Description Porcelana, malatury naszkliwne;
filiżanka do mokki: wys. 5 cm; spodek: średn. 12 cm; filiżanka do herbaty: wys. 6 cm; spodek: średn. 15,3 cm; talerzyk deserowy: średn. 17,8 cm
Sygnowane: filiżanka i spodek do mokki: pieczęć podszkliwna: trójkąt w którym litera Ć | Made in Poland |spodek: naszkliwnie DM |filiżanka: naszkliwnie DM | 1982 |filiżanka do herbaty: nieczytelna pieczęć podszkliwne |Made in Poland | naszkliwnie DM |talerzyk deserowy: naszkliwnie DM 1987

Base price 403,00 zł