DŻYGITÓWKA LEZGINÓW, wg modelu Eugene’a Lanceray z roku 1874, W.F. Torokin, Kasli, ZSRR, 2. poł. XX w.
Żeliwo; 28 x 21 x 13,5 cm

Sygnowane: na podstawie: рaб. B. Тopoкин; na spodzie: 1959 / KACЛИ / 23; П N 19
Stan zachowania: brak strzelby, druga ułamana

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 2950,00 zł