Adela SZWAJA

RUINY ZAMKU W MIROWIE
Pastel, akwarela, gwasz, papier; 37 x 48 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: A. S.
Sygnowany i opisany na odwrocie

20130528_181526_182