Aleksander RAK

KOMAŃCZA, 1971 Akwaforta, papier; 12 x 17 cm (odcisk), 28 x 31,5 cm (arkusz) Sygnowany ołówkiem pod ryciną: „Komańcza V” akwaf. (imp.) ……. Aleksander Rak 1971
1961