Aleksander SOŁTAN

KANONIA NA WARSZAWSKIEJ STARóWCE Autolitografia, papier; 151 x 115 mm Sygnowany ołówkiem: Stare Miasto Kanonia A. Sołtan Autolitografia 27/100
037-aleksander-soltan