Henryk JANIGA

PROJEKTY KOSTIUMóW DO SZTUKI "BARTŁOMIEJOWY JARMARK" BENA JOHNSONA Teatr Powszechny, warszawa, 1958 52 prace, tusz, akwarela, ołówek, papier; 23 x 16 cm Sygnowane, w większości: Bartłomiejowy jarmark, Henryk Janiga W obwolutach z autorskimi opisami Oraz cztery projekty kostiumów do "Księżniczki Turandot" Carla Gozziego dla Teatru Dramatycznego, Warszawa, 1959
301-henryk-janiga.54