Helena KRAJEWSKA

RABKA. PORĘBA JESIENIĄ, 1977 Olej, płótno naklejone na karton; 26 x 36,5 cm Opisany na p-p Pochodzenie: ze spuścizny po artystce
20140227_133009_210