Irena RUMIŃSKA

KATEDRA
Olej, płótno; 55,5 x 46,5 cm
Na odwrocie odręczny napis: IRENA RUMIŃSKA oraz fragment nalepki: "rozm. 55 x 46 cm.| Cena data zł. 42.-"
rum