Andrzej SIEMIŃSKI
RYNEK W KAZIMIERZU

Olej, płótno; 50 x 61 cm

Sygnowany l.d.: A. Siemiński

Obraz wystawiany: Andrzej Siemiński. Duch i miejsce. Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, I-IV 2020

Andrzej SIEMIŃSKI

1944 Kazimierz Dolny – 2015 Kazimierz Dolny

W 1977 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Stefana Gierowskiego. Był jednym z współzałożycieli Kazimierskiej Konfraterni Sztuki oraz współautorem zbiorowego dzieła 16 malarzy Konfraterni pt."Gdzie tak naprawdę tworzył Szekspir, czyli nieznane kartki z dziejów Kazimierza".

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1234,98 zł