Andrzej SIEMIŃSKI
POŚWIATA, 1998

Olej, płótno; 70 x 60 cm

Sygnowany l.d.: A. Siemiński / 98

Obraz wystawiany: Andrzej Siemiński. Duch i miejsce. Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym, I-IV 2020

Andrzej SIEMIŃSKI

1944 Kazimierz Dolny – 2015 Kazimierz Dolny

W 1977 ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w pracowni prof. Stefana Gierowskiego. Był jednym z współzałożycieli Kazimierskiej Konfraterni Sztuki oraz współautorem zbiorowego dzieła 16 malarzy Konfraterni pt."Gdzie tak naprawdę tworzył Szekspir, czyli nieznane kartki z dziejów Kazimierza".

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1853,17 zł