FRANCK L
3 PERSONNAGES

Olej, płótno; 73 x 92 cm

Sygnowany p.d.: Franck L.

FRANCK L

ur. 1944

Malarz francuski. Skończył architekturę w paryskiej Ecole des Beaux-Arts ale od 1966 r. poświęcił się malarstwu. O uznaniu dla jego sztuki świadczy wystawa w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Paryżu.

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 21010,55 zł