Iwona SZELĄGOWSKA
RÓŻOWY ZAGAJNIK

Akryl, płótno; 60 x 71 cm

Sygnowany p.d.; J. Szelągowska

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 2360,00 zł