Daniel Jerzy de TRAMECOURT
MARTWA NATURA, 2000

Olej, płótno; 50 x 70 cm

Sygnowany p.d.: Daniel 2000; na odwrocie: martwa natura olej, płótno / Daniel de Tramecourt / 2000 rok

Daniel Jerzy de TRAMECOURT

1950 – 2015 Łódź

Indywidualnie studiował malarstwo i filozofię pod kierunkiem prof. Janusza Jaremowicza. Podczas kilkuletniego pobytu w Paryżu zetknął się bliżej z twórczością Alberto Giacomettiego. Po powrocie z Francji osiedlił się w Kazimierzu Dolnym, gdzie obok malowania przez pewien czas prowadził galerię. Jego ulubione tematy to martwa natura, pejzaż nadwiślański i postać, zwłaszcza kobieca.

Base price 2223,80 zł