W. SOBOCIŃSKI
PEJZAŻ JESIENNY, 1977

Olej, płótno; 50 x 60 cm

Sygnowany p.d.; W. Sobociński 77

W. SOBOCIŃSKI

Pejzażysta poznański

Base price 1853,17 zł