M.J. ŻWIRSKI
WARSZAWSKA STARÓWKA OD STRONY PRAGI, ok. 1970

Olej, płótno; 65,5 x 95,5 cm

Sygnowany p.d.: MJ. Żwirski

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1806,34 zł