Stanisław WEDECKI
PAWIE PIÓRA

Olej, płótno; 92 x 101 cm Sygnowany p.d.; St. Wedecki Wyrafinowana kompozycja z iluzją trójwymiarowości. Malarz, syn malarki Wandy Wedeckiej. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w roku 1976. Miał wystawy w Polsce i w Niemczech. W swoim malarstwie twórczo kontynuował tradycje surrealizmu.

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 4025,00 zł