Stanisław WEDECKI
PODWODNY ŚWIAT

Olej, płótno; 101 x 122 cm

Wybitny przykład poetyckiego surrealizmu.

Stanisław WEDECKI

1951 – 2008

Malarz, syn malarki Wandy Wedeckiej. Ukończył Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie w roku 1976. Miał wystawy w Polsce i w Niemczech. W swoim malarstwie twórczo kontynuował tradycje surrealizmu.

Miejsce: Galeria na Freta

Base price 4025,00 zł