HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 - 1992)

PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977 Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77
20101124_150639_194