HAWRYŁKIEWICZ Jan (1902 - 1992)
PAŁAC W ŁAZIENKACH NA WODZIE, 1977
Olej, płótno; 44 x 60 cm
Sygnowany l.d.: Hawryłkiewicz 77
Na odwrocie: JAN HAWRYŁKIEWICZ 77

Description Obiekt dostępny w Galerii na Freta
Warszawa, Freta 25
Miejsce: Galeria na Freta

Base price 1150,00 zł