Zresetuj wszystko

Stare meble antyczne

Stylowe antyki mają swój urok. Mimo wieku, pięknie prezentują się w każdym wnętrzu, stając się jego elegancką, urzekającą ponadczasowym pięknem ozdobą. Jeśli marzą Ci się stare meble do Twojego domu, lub dysponujesz antykami, które już nie są Ci potrzebne – skontaktuj się z nami. Nasz dom aukcyjny prowadzi skup antyków oraz sprzedaż antyków, gwarantując profesjonalną obsługę obu stronom transakcji. Meble antyczne: kupno i sprzedaż

Meble antyczne są naszą pasją.

Wiele lat doświadczenia na rynku sprawia, że w naszej ofercie możesz znaleźć prawdziwe perełki – zarówno do salonu, sypialni, jak i eleganckiego gabinetu. Doskonała jakość, oryginalne wzornictwo i autentyczność potwierdzona przez ekspertów – to dlatego zaufało nam tak wielu kolekcjonerów. A jeśli sprzedajesz, możesz liczyć na bezpłatną wycenę przez profesjonalistę i zapłatę gotówką. Skontaktuj się, jeśli potrzebujesz więcej informacji bądź odwiedź naszą galerię na starym mieście w Warszawie.

Aukcje antyków

Pchli targ to miejsce, gdzie z pewnością można znaleźć prawdziwe perełki - stare meble, a nawet oryginalne meble antyczne. Jeśli jednak zależy Ci na meblach o potwierdzonej autentyczności i wartości skorzystaj z oferty Domu Aukcyjnego Ostoya.

Od lat zajmujemy się kupnem i sprzedażą starych mebli. W ofercie posiadamy oryginalne meble antyczne z różnych epok, których autentyczność potwierdzają profesjonalne analizy oraz stare meble o bardzo bogatych walorach estetycznych. Bogata oferta oraz profesjonalna i fachowa obsługa sprawiają, iż z usług naszego domu aukcyjnego korzystają koneserzy i kolekcjonerzy nie tylko z Polski, ale również z zagranicy.

Strona 1 z 2
Wyników 1 - 36 z 44

MEBLE

20130827_182812_092

ŻYRANDOL W MANIERZE II CESARSTWA, pocz. XX w.

Brąz, mosiądz patynowany, wys. 52, rozstaw ramion 46 cm Trójramienny, elektryczny.
Cena: 2070,00 zł
20130827_182812_092

Cena: 2070,00 zł
20130827_182703_093

ŻYRANDOL KLASYCYSTYCZNY, 2 ćw. XX w.

    Mosiądz, wys. 56, rozstaw ramion 59 cm Sześcioramienny, elektryczny
Cena: 920,00 zł
20130827_182703_093

Cena: 920,00 zł
229-szkatula-na-dokumenty-europa-srodkowa-ok-1700

SZKATUŁA NA DOKUMENTY, Europa Środkowa ok. 1700

Masyw orzech; intarsje orzech, jawor, bukszpan, zamek i zawiasy stalowe; 33 x 56 x 28 cm Stan zachowania: ubytki, ślady po owadach, naprawy Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 5175,00 zł

Cena: 5175,00 zł
35949

SZAFKA Z HERBEM OSTOYA, Polska, k. XVIII w.

Masyw sosna, fornir orzech, intarsja, okucia mosiężne; 75 x 102 x 61 cm
Cena: 22800,00 zł
35949

Cena: 22800,00 zł
184-szafka-narozna-w-stylu-biedermeier-polska-2-cw-xix-w

SZAFKA NAROŻNA W STYLU BIEDERMEIER, Polska (?), 2 ćw. XIX w.

Konstrukcja sosna, świerk, fornir mahoń; wys. 126, promień 62 cm Stan zachowania: spękania, ubytki forniru
Cena: 1725,00 zł

Cena: 1725,00 zł
szafka-biblioteczna-stylu-biedermeier-polska

SZAFKA BIBLIOTECZNA STYLU BIEDERMEIER, Polska (?), 2 ćw. XIX w.

Masyw świerk, sosna, fornir mahoń; 133 x 69 x 29 cm

Stan zachowania: spękania, ubytki forniru

Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
a89n001 kopia

SZAFA, Europa Środkowa, ok. 1840-50

Cena: 3450,00 zł
a89n001 kopia

Cena: 3450,00 zł
20130827_183226_090

STÓŁ, Europa Środkowa, ok. 1835 - 1845

Konstrukcja - mahoń, brzoza, jawor, dąb; fornir -mahoń; 76,5 x 137 x 88,5 cm
Cena: 3220,00 zł
20130827_183226_090

Cena: 3220,00 zł
stol-z-klapami-anglia-kon-xviii-w

STÓŁ Z KLAPAMI, Anglia, , kon. XVIII w.

Konstrukcja: drewno mahoniowe, bukowe i sosnowe Wymiary: wys. 73,5 cm, szer. 121,7 cm, dł. (po rozłożeniu) 137,5 cm Stan zachowania: wtórna środkowa płyta blatu oraz mocowanie tej płyty do oskrzynienia (tzw. baki); cztery spośród sześciu zawiasów mocujących klapy nowe; powierzchnia blatu i nogi z wieloma drobnymi wgnieceniami, rolki wtórne

Cena: 10120,00 zł

Cena: 10120,00 zł
20140711_145621_143

STÓŁ W TYPIE LUDWIK FILIP, 2 poł. XIX w.

    Masyw mahoń, fornir mahoń; 74 x 95 x 60 cm
Cena: 3277,00 zł
20140711_145621_143

Cena: 3277,00 zł
20140227_161459_170

STOLIK Z INTARSJOWANYM BLATEM, XIX/XX w.

Konstrukcja: sosna, świerk, brzoza; fornir: orzech, brzoza, mahoń; 79 x 77 x 77 cm Na kabriolowych nogach, blat kwadratowy o falistych, profilowanych krawędziach, intarsjowany, pod blatem jedna szuflada.
Cena: 1725,00 zł
20140227_161459_170

Cena: 1725,00 zł
20140120_162310_157

STOLIK W STYLU BIEDERMEIER, Europa Środkowa 2 ćw. XIX w.

    Konstrukcja: sosna, mahoń, fornir: mahoń, intarsje; 71 x 81 x 53 cm Z jedna szufladką, na blacie później dodana intarsjowana szachownica
Cena: 3220,00 zł
20140120_162310_157

Cena: 3220,00 zł
26727

STOLIK POMOCNICZY, 2 poł. XIX w.

Masyw świerk, fornir mahoń, palisander, intarsje, ukucia brąz; wys. 74, sr. 57,5 cm
Cena: 2875,00 zł
26727

Cena: 2875,00 zł
stolik-henrykow-1984

STOLIK POMOCNICZY Z UCHYLNYM BLATEM, Polska, Warszawa, Henryków, 1984

Drewno, mahoń, sosna;  wys.66,5 , śr. 57 cm Nalepka: Pracownie Konserwcji Zabytków, Zakłady Wytwórcze Mebli Artystycznych, Warszawa-Henryków
Cena: 550,00 zł
stolik-henrykow-1984

Cena: 550,00 zł
stolik-pomocniczy-w-stylu-ludwika-filipa

STOLIK POMOCNICZY W STYLU LUDWIKA FILIPA, 2 poł. XIX w.

Konstrukcja sosna, fornir orzech, intarsje barwienia, uchwyt i kluczyna mosiężna; 75 x 51 x 41,5 cm Uchylny blat z lustrem dwie szufladki z przegródkami Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
Cena: 1380,00 zł

Cena: 1380,00 zł
277

STOLIK POMOCNICZY -NICIAK, 2 poł. XIX w.

Masyw: sosna, mahoń, fornir; mahoń, 87x 50 x 44 cm, uchwyty: mosiądz
Cena: 920,00 zł
277

Cena: 920,00 zł
stolik-klasycystyczny-do-gry-i-pisania

STOLIK KLASYCYSTYCZNY DO GRY I PISANIA, Europa Środkowa, ok. 1815 -1825

Konstrukcja – sosna; fornir – mahoń, palisander; intarsja – bukszpan, palisander, czarny dąb lub heban; okucia – mosiądz, stal; wys. 77, śr. 78,5 cm
Cena: 11500,00 zł

Cena: 11500,00 zł
20101023_111630_066

STOLIK - KARCIAK, 2 poł. XIX w.

Dąb - masyw i fornir, mosiądz; 79 x 94,5 x 47 cm; po rozłożeniu: 78 x 94,5 x 94 cm. Stan zachowania: brak kilku drucików z inkrustacji.
Cena: 2750,00 zł
20101023_111630_066

Cena: 2750,00 zł
259-stolik-etazera-xix-xx-w

STOLIK - ETAŻERA, XIX/XX w.

Drewno barwione; 72,5 x 43 x 43 cm
Cena: 575,00 zł
259-stolik-etazera-xix-xx-w

STOLIK - ETAŻERA, XIX/XX w.

Cena: 575,00 zł
20130603_140245_081

SOFA i FOTEL - BERŻERA W STYLU KLASYCYSTYCZNYM, 2 poł. XIX w.

Sofa - drewno brzozowe, tapicerka ze sprężynami; 87 x 207 x 66 cm
Fotel - drewno buczynowe, tapicerka ze sprężynami na pasach 81,5 x 64 x 54 cm
Cena: 1380,00 zł
20130603_140245_081

Cena: 1380,00 zł
39094

SKRZYNIA, Chiny, 3 tercja XX w.

Drewno kamforowe, zamek mosiężny; 59 x 105 x 52 cm
Cena: 2400,00 zł
39094

Cena: 2400,00 zł
23083

SKRZYNIA CECHU HYDRAULIKÓW I INSTALATORÓW W KŁODZKU, XIX/XX w.

Drewno obite miedzią, wewnątrz wyścielone aksamitem; 39,5 x 44 x 61 cm
Cena: 1610,00 zł
23083

Cena: 1610,00 zł
20141029_180354_203

SEKRETERA EKLEKTYCZNA, Francja, k. XIX w.

Konstrukcja sosna, świerk; fornir orzech; okucia mosiądz; 121,5 x 87 x 42
Cena: 1725,00 zł
20141029_180354_203

Cena: 1725,00 zł
475_1

SEKRETARZYK PODRÓŻNY - PULTYNEK, XIX / XX w.

Cena: 2280,00 zł
475_1

Cena: 2280,00 zł
chinskipostument

POSTUMENT, Chiny, XX w.

Drewno, snycerka, wys. 15,5, śr. 21 cm Znakowany: CHINA
Cena: 920,00 zł
chinskipostument

POSTUMENT, Chiny, XX w.

Cena: 920,00 zł
240-para-konsoli-sciennych-polska-ok-1840

PARA KONSOLI ŚCIENNYCH, Polska, ok. 1840

Orzech, 23,5 x 36 x 20 cm Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy
Cena: 2070,00 zł

Cena: 2070,00 zł
a106_285

Niciak

Cena: 1035,00 zł
a106_285

Niciak

Cena: 1035,00 zł
230-miniatura-kredensu-europa-srodkowa-1820-1840

MINIATURA KREDENSU, EUROPA ŚRODKOWA, 1820-1840

Masyw: brzoza, olcha; fornir palisander; uchwyt i zwieńczenie mosiężne, gałki wieńczące złocone, 50 x 34 x 12
Cena: 2070,00 zł

Cena: 2070,00 zł
044-krzeslo-barokowe-polska-xvii-xviii-w

KRZESŁO BAROKOWE, Polska, XVII/XVIII w.

Dębina, rzeźbione, siedzisko wyścielane (wtórnie); 113 x 50 x 46 cm Napis piórem na łączynie: ZBIORY POREMBALSKICH Pochodzenie zbiory Porembalskich Rzadkość na rynku, szczególnie w tak dobrym stanie.
Cena: 6900,00 zł

Cena: 6900,00 zł
238-kosz-gabinetowy-ok-1820

KOSZ GABINETOWY, ok. 1820

Drewno świerkowe, mazerunek, wys.38, śr. 24,5 cm Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy
Cena: 1035,00 zł
238-kosz-gabinetowy-ok-1820

KOSZ GABINETOWY, ok. 1820

Cena: 1035,00 zł
20140328_130750_174

KONSOLA W STYLU LUDWIKA FILIPA, poł. XIX w.

Masyw sosna, fornir orzech; 77 x 95 x 45 cm Stan zachowania: rysy, ubytki
Cena: 2530,00 zł
20140328_130750_174

Cena: 2530,00 zł
189a-komodka-w-stylu-ludwika-filipa-ok-1900

KOMÓDKA W STYLU LUDWIKA FILIPA, ok. 1900

Masyw - sosna, sklejka olchowa, fornir - mahoń; 75 x 63 x 43 cm Pochodzenie: rezydencja Nowina Chrzanowskich w Opaczy.
Cena: 1150,00 zł

Cena: 1150,00 zł
komoda-europa-srodkowa-polska-okolo-1840-1850.1

KOMODA, Europa Środkowa, Polska?, około 1840-1850

Materiały: konstrukcja - sosna, świerk, brzoza, topola (?); fornir - mahoń piramida; okucia - stal.
Wymiary: 85,6 x 92 x 52,5 cm
Cena: 8050,00 zł

Cena: 8050,00 zł
20141029_174853_208

KOMODA W STYLU LUDWIKA FILIPA, 3 tercja. XIX w.

Konstrukcja sosna, fornir, orzech, okucia brąz; 88 x 90 x 45
Cena: 2300,00 zł
20141029_174853_208

Cena: 2300,00 zł
Strona 1 z 2