STOLIK POMOCNICZY, 2 poł. XIX w.
Masyw świerk, fornir mahoń, palisander, intarsje, ukucia brąz; wys. 74, sr. 57,5 cm

Brzeg blatu obwiedziony podniesionym profilem; w oskrzynieniu szuflada i wysuwany blat wyścielony skórą

Stan: spękania, ubytki forniru

Base price 2875,00 zł