SZAFKA NAROŻNA W STYLU BIEDERMEIER, Polska (?), 2 ćw. XIX w.
Konstrukcja sosna, świerk, fornir mahoń; wys. 126, promień 62 cm
Stan zachowania: spękania, ubytki forniru

Base price 1725,00 zł