SZKATUŁA NA DOKUMENTY, Europa Środkowa ok. 1700

Masyw orzech; intarsje orzech, jawor, bukszpan, zamek i zawiasy stalowe; 33 x 56 x 28 cm Stan zachowania: ubytki, ślady po owadach, naprawy Pochodzenie: kolekcjoner zegarów, Warszawa
229-szkatula-na-dokumenty-europa-srodkowa-ok-1700