TACKA W KSZTAŁCIE ROMBU, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

2,160.00

Plater na mosiądzu, 54 x 38 cm

Puncowanie: dwugłowy orzeł / Norblin & Co Galw. Warszawa / 2109