PÓŁMISEK, Niemcy, Berlin, Bracia Friedländer, k. XIX w.

9,600.00

Srebro, próba 800

waga 1975 g; 61 x 36,5 cm

Puncowanie: Gebr. Friedlender / półksiężyc, korona, 800, H