PATERA, Niemcy, Brema Hemelingen, Wilkens, pocz. XX w.

1,920.00

Srebro, próba 830, waga 365 g; 4 x 30,5 x 20 cm

Puncowanie: prasa, półksiężyc, korona, 830S / 7295

Stan: dwa pęknięcia przy krawędzi