6 KOSZYCZKÓW, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Gebr. Kühn, k. XIX w.

708.00

Srebro, próba 800, złocenie, 136,8 g; 4 x 8 x 5 cm

Puncowanie: 800, jednorożec, półksiężyc, korona