PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, 1938

3,068.00

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, próba 2, śr. 26 cm

Puncowanie: CS; 2, głowa w chuście, W

Wyryte: Drogiemu naczelnikowi od współpracowników Wydziału Leśnictwa 31.VIII.1938

Adresatem dedykacji jest Teodor Swinarski (1891 -?), doktor prawa, urzędnik państwowy, od 1922 r. starszy referent w Prezydium rady Ministrów, potem Naczelnik Wydziału w Ministerstwie Rolnictwa, od 1938 sędzia Najwyższego Trybunału Administracyjnego.