PATERKA NA OLIWKI; Niemcy, XX w.

402.50

    Srebro, próba 800, wewnątrz złocone; waga 88 g; 3,5 x 14,5 x 10,5 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800; punca nieczytelna; w owalu W, głowa kobiety w chuście zwrócona w prawo, 3