TACA ELIPTYCZNA, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

690.00

Metal srebrzony, 31,5 x 38 cm
Puncowanie: w rombie N | BRACIA HENNEBERG | WARSZAWA | GALW.