PATERA, Niemcy, Berlin, H. Meyen & Co, XIX/XX w.
Srebro, próba 800, waga 495 g, 17 x 31 x 21 cm
Description

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, popiersie

Base price 1770,00 zł