KOSZYK Z PUTTAMI, Niemcy. Schwäbisch Gmünd, Johann Beck, XIX/XX w.

1,180.00

Srebro, próba 800, waga 242 g, 5,7 x 26 x 19 cm

Puncowanie: J.B, półksiężyc, korona, 800