KOSZYK, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, pocz. XX w.
Srebro, próba 800, waga 293 g, śr. 18 cm
Description

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, orzeł, K

Brak wkładu

Base price 690,00 zł