PATERA NA OWOCE, Rosja, Petersburg, Iwan Jekimowicz Morozow, pocz. XX w.

575.00

Mosiądz niklowany, wys. 10,5 (22), śr. 24,5 cm

Puncowanie: И.Е. МОРОЗОВЪ / С.Г.Б.; 3