PATERA NA OWOCE, Rosja, Petersburg, Iwan Jekimowicz Morozow, pocz. XX w.
Mosiądz niklowany, wys. 10,5 (22), śr. 24,5 cm
Description

Puncowanie: И.Е. МОРОЗОВЪ / С.Г.Б.; 3

Base price 575,00 zł