PATERA W STYLU ROKOKOWYM, Niemcy, Berlin, Bracia Friedlander, k. XIX w.
Srebro, próba 800, waga 400 g, wys. 8 śr. 15,5 cm

Puncowanie: GEBR. FRIEDLANDER / półksiężyc, korona, 800 H

Base price 1725,00 zł