Galeria:
Wyników 1 - 28 z 28

Tace, żardiniery, patery

2826

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, śr. 22,5 cm
Cena: 460,00 zł
2826

Cena: 460,00 zł
2515

KOSZYK NA OWOCE, Warszawa, połowa XIX w.

Plater na nowym srebrze, 11 x 37 x 23,5 cm
Cena: 590,00 zł
2515

Cena: 590,00 zł
2001

PARA PATER W STYLU LUDWIKA XVI, Francja, 2 poł. XIX w.

Srebro, próba 1, złocenie, waga 704 g, śr. 22 cm
Cena: 5900,00 zł
2001

Cena: 5900,00 zł
25512

PATERA NA OWOCE, Niemcy, Esslingen, F.W. Quist, po 1890

Plater na mosiądzu, wys. 14, śr. 28 cm
Cena: 472,00 zł
25512

Cena: 472,00 zł
20637

PATERA NA OWOCE, Niemcy, poł. XIX w.

Plater, waga 312 g, waga 8,5 x 36,5 x 20 cm
Cena: 1180,00 zł
20637

Cena: 1180,00 zł
17789

PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, 1938

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, próba 2, śr. 26 cm
Cena: 3068,00 zł
17789

Cena: 3068,00 zł
26694

PATERA NA OWOCE, Rosja, Moskwa, 1859

Srebro, próba 84, waga 306 g, 18 x 20,5 x 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
26694

Cena: 3450,00 zł
3456

PATERA Z PARĄ PTAKÓW, Austria, Wiedeń, po 1872

Srebro, próba 3, waga 227 g, wys. 8 cm, śr. 17 cm
Cena: 944,00 zł
3456

Cena: 944,00 zł
20227

PATERA Z PUTTAMI, Niemcy, XIX/XX w.

Srebro, próba 800, waga 305 g; 5,3 x 27,5 x 23,5 cm
Cena: 1180,00 zł
20227

Cena: 1180,00 zł
19867

PATERA, Niemcy, Berlin, H. Meyen & Co, XIX/XX w.

Srebro, próba 800, waga 495 g, 17 x 31 x 21 cm
Cena: 1770,00 zł
19867

Cena: 1770,00 zł
24756

PIRAMIDA, Niemcy, Geislingen. WMF, XIX / XX w.

Plater na nowym srebrze, szkło bezbarwne, szlifowane
Cena: 1770,00 zł
24756

Cena: 1770,00 zł
186a

PÓŁMISEK, Rosja, Petersburg, 1877

Srebro, próba 84, waga 1816 g, śr. 45,5 cm
Cena: 12390,00 zł
186a

Cena: 12390,00 zł
11617

TACKA OWALNA, Polska, Warszawa, Jan Pogorzelski, 1859

Srebro, próba 84, waga 867 g; 50 x 29 cm
Cena: 5750,00 zł
11617

Cena: 5750,00 zł
2962

TACKA, Rosja, ok. 1880

Srebro, próba 84, waga 205,8 g; 29 x 20 cm
Cena: 1416,00 zł
2962

TACKA, Rosja, ok. 1880

Cena: 1416,00 zł
227a1

TALERZYK, Niemcy, Schwäbisch Gmünd, Otto Wolter, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 92 g, śr. 15 cm
Cena: 590,00 zł
227a1

Cena: 590,00 zł