Galeria:
Strona 1 z 2
Wyników 1 - 36 z 72

Tace, żardiniery, patery

2607

CZARA KLASYCYSTYCZNA, Rosja, Moskwa, 1804

Srebro, próba 84, waga 280 g, wys. 12,5, śr. 15,5 cm
Cena: 4600,00 zł
2607

Cena: 4600,00 zł
2795

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, szkło, śr.19 cm
Cena: 805,00 zł
2795

Cena: 805,00 zł
2358

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Fraget, 1896 - 1914

Plater na mosiądzu, 7,5 x 37 x 22 cm
Cena: 575,00 zł
2358

Cena: 575,00 zł
2826

KOSZYK NA OWOCE, Polska, Warszawa, Plewkiewicz, XIX/XX w.

Plater na mosiądzu, śr. 22,5 cm
Cena: 460,00 zł
2826

Cena: 460,00 zł
2515

KOSZYK NA OWOCE, Warszawa, połowa XIX w.

Plater na nowym srebrze, 11 x 37 x 23,5 cm
Cena: 590,00 zł
2515

Cena: 590,00 zł
183a7

KOSZYK Z PUTTAMI, Niemcy, XIX/XX w.

Srebro, waga 147,5 g, 14,5 x 13 x 10,5 cm
Cena: 517,00 zł
183a7

Cena: 517,00 zł
189653

KOSZYK, Niemcy, Heilbronn, Bruckmann & Söhne, pocz. XX w.

Srebro, próba 800, waga 293 g, śr. 18 cm
Cena: 690,00 zł
189653

Cena: 690,00 zł
321a

KOSZYK, Niemcy, ok. 1925

Srebro, próba 800, złocenie; waga 114 g; wys.8 (20), śr. 12,5 cm
Cena: 402,00 zł
321a

KOSZYK, Niemcy, ok. 1925

Cena: 402,00 zł
1881

KOSZYK, Polska, Warszawa, Bracia Hempel, 1920-1930

Srebro, próba 3, waga 257 g, śr. 19 cm
Cena: 690,00 zł
1881

Cena: 690,00 zł
184b5

KOSZYK, poł. XIX w.

Srebro, waga 266 g, 22 x 18 x 22 cm
Cena: 805,00 zł
184b5

KOSZYK, poł. XIX w.

Cena: 805,00 zł
2001

PARA PATER W STYLU LUDWIKA XVI, Francja, 2 poł. XIX w.

Srebro, próba 1, złocenie, waga 704 g, śr. 22 cm
Cena: 5900,00 zł
2001

Cena: 5900,00 zł
191_1

PARA TACEK, Polska, Kraków, Marcin Jarra, ok. 1920

Plater na mosiądzu, 25 x 32 cm i 22 x 27 cm
Cena: 690,00 zł
191_1

Cena: 690,00 zł
2514

PATERA CZWÓRDZIELNA, Europa Zachodnia, XIX/XX w.

Plater na nowym srebrze; 32 x 17 cm
Cena: 115,00 zł
2514

Cena: 115,00 zł
25512

PATERA NA OWOCE, Niemcy, Esslingen, F.W. Quist, po 1890

Plater na mosiądzu, wys. 14, śr. 28 cm
Cena: 472,00 zł
25512

Cena: 472,00 zł
20637

PATERA NA OWOCE, Niemcy, poł. XIX w.

Plater, waga 312 g, waga 8,5 x 36,5 x 20 cm
Cena: 1180,00 zł
20637

Cena: 1180,00 zł
28344

PATERA NA OWOCE, Norwegia, Olso, N. M. Thune, 1931

Srebro, próba 830, waga 460 g, wys. 8, śr. 26 cm
Cena: 1180,00 zł
28344

Cena: 1180,00 zł
17789

PATERA NA OWOCE, Polska, Warszawa, 1938

Szkło ołowiowe, szlifowane, oprawa srebrna, próba 2, śr. 26 cm
Cena: 3068,00 zł
17789

Cena: 3068,00 zł
26694

PATERA NA OWOCE, Rosja, Moskwa, 1859

Srebro, próba 84, waga 306 g, 18 x 20,5 x 16,5 cm
Cena: 3450,00 zł
26694

Cena: 3450,00 zł
3456

PATERA Z PARĄ PTAKÓW, Austria, Wiedeń, po 1872

Srebro, próba 3, waga 227 g, wys. 8 cm, śr. 17 cm
Cena: 944,00 zł
3456

Cena: 944,00 zł
20227

PATERA Z PUTTAMI, Niemcy, XIX/XX w.

Srebro, próba 800, waga 305 g; 5,3 x 27,5 x 23,5 cm
Cena: 1180,00 zł
20227

Cena: 1180,00 zł
19867

PATERA, Niemcy, Berlin, H. Meyen & Co, XIX/XX w.

Srebro, próba 800, waga 495 g, 17 x 31 x 21 cm
Cena: 1770,00 zł
19867

Cena: 1770,00 zł
Strona 1 z 2