DWANAŚCIE NOŻYKÓW DO OWOCÓW fason słowiański, Polska, Warszawa, Fraget, XIX / XX w.

1,200.00

Plater na nowym srebrze, dł. 16 cm

Puncowanie: dwugłowy orzeł; Fraget N Plaque

Podstawka, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, ok. 1900

Plater, wys. 16,5 cm

Puncowanie: B.Henneberg Warszawa 2658