ŁYŻKA I WIDELEC PÓŁMISKOWE, fason petersburski, Polska, Warszawa, Fraget, XIX/XX w.

600.00

Plater na nowym srebrze, dł. 28,5 i 30,5 cm

Puncowanie: Warszawa Fraget