SREBRNE SZTUĆCE NORWESKIE

960.00

WIDELEC, Oslo, Nils Hansen, po 1909

Próba 830, waga 42 g, dł. 19 cm

Puncowanie: 830S, łyżka

Wyryte: T

PARA ŁYŻEK, Bergen, Magnus Aase, 1 poł. XX w.

Próba 830, waga 44 g, dł. 14,5 cm

Puncowanie: N 830S AM NM

ŁYŻKA, Tonsberg, Thorvald Martinsen, 1900 – 1925

Próba 830, waga 43,4 g, dł. 17,5 cm

Puncowanie: NM 830S, puchar, N

ŁYŻKA, Bergen, Magnus Aase, po 1876

Próba 830, waga 67,5 g, dł. 19 cm

Puncowanie: 830S MA NM

Wyryte: T

ŁYŻKA,Bergen Broderne Lohne, XX w.

Próba 830, waga 59 g, dł. 20,5 cm

Puncowanie: 830S Lo NM Nr163