960.00 zł
WIDELEC, Oslo, Nils Hansen, po 1909
Próba 830, waga 42 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 830S, łyżka
Wyryte: T
PARA ŁYŻEK, Bergen, Magnus Aase, 1 poł. XX w.
Próba 830, waga 44 g, dł. 14,5 cm
Puncowanie: N 830S AM NM
ŁYŻKA, Tonsberg, Thorvald Martinsen, 1900 – 1925
Próba 830, waga 43,4 g, dł. 17,5 cm
Puncowanie: NM 830S, puchar, N
ŁYŻKA, Bergen, Magnus Aase, po 1876
Próba 830, waga 67,5 g, dł. 19 cm
Puncowanie: 830S MA NM
Wyryte: T
ŁYŻKA,Bergen Broderne Lohne, XX w.
Próba 830, waga 59 g, dł. 20,5 cm
Puncowanie: 830S Lo NM Nr163