SIEDEMNAŚCIE KOZIOŁKÓW POD SZTUĆCE, Polska, Warszawa, Bracia Henneberg, XIX/XX w.

1,080.00

Plater na nowym srebrze, dł. 8 cm

Puncowanie: bracia Henneberg