SZEŚĆ WIDELCÓW, Śląsk, Wrocław, Julius Lemor, pocz. XX w.

1,500.00

Srebro, próba 800, waga 241,7 g; dł. 18 cm

Puncowanie: JAL; półksiężyc, korona, 800