KOMPLET SZTUĆCÓW wz. angielski, Polska, Warszawa, Norblin, pocz. XX w.

960.00

Plater na nowym srebrze, stal (ostrza)

w składzie: 12 widelców 20,5 cm, 12 widelców 18,5 cm, 10 noży 21 cm, 12 noży 25 cm, razem 46 sztuk

Puncowanie: Norblin i Ska Galw. Warszawa, na ostrzach: Gerlach w Warszawie, Norblin