SZEŚĆ ŁYŻECZEK, Polska, Warszawa, Emil Radke, 1857

1,800.00

Srebro, waga 122 g, dł. 14,7 cm

Puncowanie: Radke, półksiężyc z trzema gwiazdami, W.K / 1857; 84, dwugłowy orzeł