ŁYŻECZKA fason wschodni, Polska, Lublin, Jankiel Rosencweig, k. XIX w.

360.00

Srebro, próba 84, waga 28,9 g, dł. 15,5 cm

Puncowanie: JR; lilia; 84, herb