DWIE ŁYŻECZKI, Niemcy, Brema, Bremensilberwarenfabrik, pocz. XX w.

360.00

Srebro, próba 800, waga 38,6 g, dł. 14 cm

Puncowanie: 800, półksiężyc, korona, pochodnia

Wyryty monogram: EG