SECESYJNA ŁYŻKA WAZOWA, Altensteig, Karl Kaltenbach, ok. 1900

960.00

Srebro, próba 800, czerpak wewnątrz złocony; waga 192 g, dł. 33 cm

Puncowanie: półksiężyc, korona, 800, głuszec