KOMPLET SZTUĆCÓW, fason z wieńcem, Polska, Warszawa, Norblin, XIX/XX w.

2,400.00

Plater na nowym srebrze, stal (ostrza noży)

po 6 łyżek (21,5 cm), widelców (18,5 cm), noży (21 cm), razem 18 sztuk

Puncowanie: Norblin i Ska BM; na ostrzach: Norblin i Ska